KONTAKT

skontaktuj się z nami w celu zdobycia więcej informacji

null

CHEMILAND SP. Z O.O.

ul. Wojska Polskiego 24
82-440 Dzierzgoń

null

TELEFON:

55 276 89 62

null

E-MAIL:

biuro@chemiland.pl

ZARZĄD FIRMY

PREZES
Piotr Juchno
tel. 508 180 165
p.juchno@chemiland.pl

DZIAŁ HANDLOWY DZIERZGOŃ

DYREKTOR DS. SPRZEDAŻY
I LOGISTYKI
Joanna Sucharzewska
tel. 516 163 170
j.sucharzewska@chemiland.pl

DYREKTOR HANDLOWY

Arkadiusz Pankiewicz
tel. 505 681 344
a.pankiewicz@chemiland.pl

DORADCA AGROTECHNICZNY

Jan Mazurek
tel. 500 074 020
j.mazurek@chemiland.pl

DZIAŁ KSIĘGOWOŚCI

GŁÓWNA KSIĘGOWA

Halina Kopańska
tel. 55 276 89 62 wew.22
h.kopanska@chemiland.pl

ASYSTENT DS. KSIĘGOWOŚCI

Agnieszka Wiśniewska
tel. 55 276 89 62 wew.22
a.wisniewska@chemiland.pl

SAMODZIELNA KSIĘGOWA

Magdalena Nowogrodzka
tel. 55 276 89 62 wew. 22
m.nowogrodzka@chemiland.pl

SPECJALISTA DS. WINDYKACJI
ASYSTENT DS. ZAKUPU

Katarzyna Piecek-Kucińska
tel. 55 276 89 62 wew.24
k.piecek@chemiland.pl

DZIAŁ TRANSPORTU

KIEROWCY

Adam Babiarski
Witold Hałuszczak

DZIAŁ SKUPU

KIEROWNIK LABORATORIUM ANALITYCZNEGO

Wioletta Babiarska

MAGAZYN

MAGAZYNIER

Radosław Czerwiec

Centrum Ogrodnicze/Husqvarna/Grene

null

CHEMILAND SP. Z O.O.
Centrum Ogrodnicze

ul. Traugutta 7
14-230 Zalewo
tel.: 89 758 81 31
kom. 500 074 021

CHEMILAND SP. Z O. O.
Salon Husqvarna
Serwis Husqvarna

ul. Traugutta 7
14-230 Zalewo
kom. 516 783 539

CHEMILAND SP. Z O. O.
Sklep Grene

ul. Traugutta 7
14-230 Zalewo
kom. 505 681 348

DZIAŁ HANDLOWY ZALEWO

KIEROWNIK ODDZIAŁU

Aneta Zawadzka
tel. 500 074 021
a.zawadzka@chemiland.pl

DORADCA HANDLOWY

Dorota Radecka
tel. 89 758 81 31
biuro@chemiland.pl

KIEROWNIK MAGAZYNU

Mateusz Bednarczyk

KIEROWNIK SALONU HUSQVARNA

Urszula Maryn
tel. 516 783 539
chemiland@husqvarna.pl

SERWISANT

tel. 516 783 539

KIEROWNIK SKLEPU GRENE

Zbigniew Tumkiewicz
tel. 505 681 348
zalewo@sklepgrene.pl

SPRZEDAWCA

Jarosław Komorowski
tel.505 681 348

Oddział Mrągowo

null

CHEMILAND SP. Z O.O.
Oddział Mrągowo

Wola Muntowska 1
11-700 Mrągowo

SZEF ODDZIAŁU

Grzegorz Pomorski
tel. 600 947 973
g.pomorski@chemiland.pl