KONTAKT

skontaktuj się z nami w celu zdobycia więcej informacji

null

CHEMILAND SP. Z O.O.

ul. Wojska Polskiego 24
82-440 Dzierzgoń

Godziny otwarcia:
pon – pt 7:30-15:30,
sob 8:00-12:00

null
TELEFON:
55 276 89 62
null
e-mail:
biuro@chemiland.pl

ZARZĄD FIRMY

PREZES
Piotr Juchno
tel. 508 180 165
p.juchno@chemiland.pl

SEKRETARIAT

ASYSTENT BIURA ZARZĄDU

Natalia Solka
tel. 519 724 003
n.solka@chemiland.pl

DZIAŁ KSIĘGOWOŚCI

GŁÓWNA KSIĘGOWA

Magdalena Nowogrodzka
tel. 55 276 89 62 wew.22
m.nowogrodzka@chemiland.pl

SAMODZIELNA KSIĘGOWA

Krystyna Fischoeder
55 276 89 62 wew. 17
k.fischoeder@chemiland.pl

MARKETING / ZAKUPY / SPRZEDAŻ

KIEROWNIK OPERACYJNY D/S MARKETINGU I OPTYMALIZACJI

Karina Kulesza
tel. 500 07 40 20
k.kulesza@chemiland.pl

CENTRUM OGRODNICZO-ROLNICZE DZIERZGOŃ / DZIAŁ SPRZEDAŻY

DORADCA SPRZEDAŻY

Klaudia Kosieradzka
tel. 516 163 017
k.kosieradzka@chemiland.pl

DZIAŁ TRANSPORTU

KIEROWCY

Witold Hałuszczak
tel. 503 043 983

DZIAŁ SKUPU

KIEROWNIK LABORATORIUM ANALITYCZNEGO

Wioletta Babiarska
tel. 798 842 532

Centrum Ogrodniczo-Rolnicze / Husqvarna, Milwaukee, Romet / Grene

null

CHEMILAND SP. Z O.O.
Centrum Ogrodniczo-Rolnicze

ul. Traugutta 7
14-230 Zalewo
tel.: 89 758 81 31
kom. 500 074 021

CHEMILAND SP. Z O. O.
Salon i Serwis Husqvarna, Milwaukee / Romet

ul. Traugutta 7
14-230 Zalewo
kom. 516 783 539

CHEMILAND SP. Z O. O.
Sklep Grene

ul. Traugutta 7
14-230 Zalewo
kom. 505 681 348

CENTRUM OGRODNICZO-ROLNICZE ZALEWO

Godziny otwarcia

pon- pt 8-16,
sob 8-14

KIEROWNIK ODDZIAŁU

Aneta Zawadzka
tel. 500 074 021
a.zawadzka@chemiland.pl

DORADCA HANDLOWY

Dorota Radecka
tel. 89 758 81 31
biuro@chemiland.pl

KIEROWNIK MAGAZYNU

Mateusz Bednarczyk
tel. 500 074 021

SALON I SERWIS HUSQVARNA, MILWAUKEE, ROMET ZALEWO

Godziny otwarcia

pon- pt 8-16,
sob 8-14

KOORDYNATOR SPRZEDAŻY

Marcin Brzozowski
tel. 514 736 112
m.brzozowski@chemiland.pl

SERWISANT

Mariusz Zawadzki
tel. 516 783 539
chemiland@husqvarna.pl

SKLEP GRENE ZALEWO

Godziny otwarcia

7:30-17
sob 8-14

KIEROWNIK SKLEPU

Zbigniew Tumkiewicz
tel. 505 681 348
zalewo@sklepgrene.pl

SPRZEDAWCA

Jarosław Komorowski
tel.505 681 348
zalewo@sklepgrene.pl

Oddział Mrągowo

null

CHEMILAND SP. Z O.O.
Oddział Mrągowo

Wola Muntowska 1
11-700 Mrągowo

SZEF ODDZIAŁU

Grzegorz Pomorski
tel. 600 947 973
g.pomorski@chemiland.pl