Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /chemiland/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2758

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /chemiland/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2762

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /chemiland/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3706
O Nas - Chemiland

O NAS

siedziba Firmy Zdjęcie

Początki działalności firmy Chemiland sięgają lutego 2001 roku. Wówczas powstało Przedsiębiorstwo Produkcyjno–Handlowo-Usługowe Chemiland, które w 2004 roku przekształcone zostało w spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością i w takiej formie funkcjonuje do dnia dzisiejszego.

Główna siedziba firmy przez wiele lat mieściła się w miejscowości Lubochowo w województwie pomorskim. Od maja 2018 roku siedziba została przeniesiona do Dzierzgonia na ulicę Wojska Polskiego natomiast w Lubochowie pozostał oddział firmy. Posiadamy również punkty handlowe na terenie województwa warmińsko-mazurskiego, z których jeden pełni dodatkowo funkcję Centrum Ogrodniczego.
Oferta handlowa firmy dedykowana jest zarówno do odbiorców detalicznych, jak i do dużych przedsiębiorstw rolnych. Klienci mogą wybierać spośród szerokiej gamy produktów będących w stałej ofercie, takich jak środki ochrony roślin, nawozy rolnicze, materiał siewny, pasze i dodatki paszowe, środki higieny udoju, folie i sznurki rolnicze, a także wielu innych artykułów z dziedziny rolnictwa, ogrodnictwa i sadownictwa.

Dbając o kompleksową obsługę Klienta, prowadzimy całoroczny skup płodów rolnych: zbóż, rzepaku i kukurydzy. W tym zakresie świadczymy usługi suszenia, magazynowania i transportu własną flotą samochodów ciężarowych.
Rosnące oczekiwania naszych partnerów handlowych są dla nas wyzwaniem, które podejmujemy proponując szeroki wachlarz usług rolniczych z zakresu uprawy, siewu i zbioru płodów rolnych. Naszym Klientom oferujemy skuteczne i efektywne rozwiązania, dzięki którym możliwe jest osiągnięcie przez rolnika maksymalnego zysku i wysokiego poziomu satysfakcji.

Stawiając na rozwój nasza firma w ostatnim czasie poszerzyła ofertę o dystrybucję przenośnych zbiorników: na paliwa płynne, płyny AdBlue i środki chemiczne z systemem monitoringu dozowania płynów (SMDP), do zapoznania z ofertą których serdecznie zachęcamy.

Wieloletnie doświadczenie naszego zespołu doradców agrotechnicznych i specjalistów ds. żywienia zwierząt, wspierane cyklicznymi szkoleniami, gwarantuje najwyższy standard obsługi klienta.

Chemiland Sp. z o.o. ma na swoim koncie kilka znaczących sukcesów. Poniżej prezentujemy zdobyte nagrody i tytuły.

Certyfikaty

DZIAŁALNOŚĆ SPOŁECZNA

Chemiland Sp. z o.o. zawsze chętnie wspomaga różnorodne działania związane z edukacją, sportem, kulturą oraz wspiera prowadzone akcje charytatywne.

Firma Chemiland aktywnie uczestniczy w rozwoju dzieci i młodzieży – wspiera finansowo działania organizowane przez okoliczne szkoły, współpracuje ściśle z tutejszym Kołem Łowieckim, a w ten sposób pomaga w kształtowaniu odpowiedzialnej postawy uczniów wobec otaczającego nas środowiska. Dzięki udzielonemu wsparciu wraz z gronem Nauczycieli i Myśliwych udało się nam:
– zorganizować Piknik Myśliwski dla dzieci oraz festyn z okazji Dnia Dziecka,
– założyć kilka remiz śródpolnych – będą służyły zwierzynie leśnej,
– pomóc w budowie paśników i karmników, które umieszczono w łowiskach.

Poprzez kilkuletnie sponsorowanie Dzierzgońskiego Klubu Sportowego “Powiśle” w Dzierzgoniu oraz bieżące wsparcie finansowe Klubu Sportowego Ewingi Zalewo firma Chemiland ma również swój wkład w rozwój fizyczny młodzieży.

Oprócz tego firma Chemiland cyklicznie dofinansowuje wiele inicjatyw wiejskich, między innymi:
– Dożynki Gminne,
– Dożynki Sołeckie,
– Święto Plonów,
– Święto Mleka,
– działalność Koła Gospodyń Wiejskich w Lubochowie, w Starym Mieście.

Swoją cegiełkę dorzuciliśmy również dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Starym Dzierzgoniu.

Od 2014 roku Firma Chemiland jest jednym z głównych sponsorów PRO STRONGMANA Kordiana Bolczaka – ówczesnego mistrza polski Strong Man, który odnosi nie małe sukcesy podczas zmagań na zawodach siłaczy.

Galeria